Aktualności 10th Tarnów Jazz Contest.

Festiwal z dnia na dzień nabiera rozmachu i wielkości. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak ciekawe osoby wykazują chęć podjęcia z nami trudu realizacji wydarzenia. Gwiazdy, organizatorzy, wolontariusze. A wszystko wokół wspólnego celu, jakim jest jubileuszowa edycja Jazz Contest!

Obserwuj uważnie jak prężnie rozwijamy nasz festiwal. Niedługo ogłosimy kolejne gwiazdy festiwalu, terminy koncertów oraz możliwości udziału w naszych
warsztatach
! Pamiętaj że Jazz Contest to nie tylko muzyka, ale spotkania z wybitnymi ludźmi oraz wspominanie dawnych mistrzów!

Wykonawcy z całego świata

Sprawdź jakie gwiazdy wystąpią podczas dziesiątej edycji festiwalu!

Różne sceny z różnym klimatem

Chcesz wybrać się na koncert, ale nie wiesz gdzie gramy?

Rozpoczynamy dziesiątą edycję!

Wraz z nadejściem nowej, jubileuszowej edycji festiwalu Jazz Contest przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych zupełnie nową formułę wraz z zupełnie nowym wyglądem. Festiwal dorósł do samodzielności, autonomii oraz wykształcił grono odbiorców, którzy zawsze o nas pamiętają. Ukłonem w ich kierunku niech będzie nowa szata graficzna festiwalu oraz nowa jakość jaka się za nią kryje. Nie czekaj dłużej, dołącz do nas! Jazz Contest jest przecież dla Ciebie!

Rozpoczynamy zgłoszenia do konkursu!

Wraz z dziesiątą edycją festiwalu, rozpoczynamy nabór do konkursu jaki nieodłącznie towarzyszy naszemu festiwalowi. Zapraszamy wszystkich muzyków chcących sprawdzić swoje umiejętności, pasjonatów, studentów czy uczniów szkół muzycznych. Każdy kandydat przejdzie przez naszą weryfikację a najlepsi pokażą na co ich stać podczas Jazz Contest!
Aby zapisać się do konkursu, należy wysłać nam swoje zgłoszenie. Wszelkie niezbędne pliki znajdują się w dziale Konkurs na naszej stronie internetowej.
Zapraszamy!